Dikkat Eksikliği Hiperaktivite ve Dürtüsellik (DEHB) ve Recall Healing

  • Anasayfa
  • Dikkat Eksikliği Hiperaktivite ve Dürtüsellik (DEHB) ve Recall Healing

Recall Healing mevcut olan modern tıp destek tedavinizi destekleyen bir sistemdir.
Hastalığınız ile ilgili bir tanı koymaz.

Terapi de DEHB’e neden olan, DEHB’in altında yatan duygusal ve düşünsel travma tespit edilir. Hayat çizginizde, hastalığın altında yatan duygusal ve düşünsel travmalar araştırılır.

Özellikle gebelik öncesi 9 ay, gebelik dönemi ve doğum sonrası 1 yıllık süreçte ebeveynlerin
ifade edilmeyen ve bastırılan tüm duygular hastalığa sebep olabilir. Bu duyguları ifade etmek, bu travmalarla ilgili konuşmak, yaşanılan iç çatışmadan özgürleşmenin ilk ve en temel yoludur.

Ankara’da DEHB ile ALTERNATİF Çalışma

Hastalığın duygusal ve düşünsel olarak kaynağı, programlanmış amaç dönemi sürecine bakarız. Hastalığın kaynağını anne karnı ve hatta daha da öncesinde araştırırız.

Döllenmeden önce 9 ay öncesindeki koşullar, yaşanılan travmalar ve stres durumları, kişinin bedeninde seneler sonra hastalık olarak tezahür edebilir.

Daha sonra Anne Ancelin Schutzenberger’in “Jenerasyon Sendromu” olarak adlandırdığı atalardan genetik kodlar yoluyla aktarılan hastalık paternlerini araştırırız.

Kişinin hastalığının aile ağacındaki ataların yaşadıkları duygusal ve düşünsel travmalarla bağlantısını görmeye ve ortaya çıkartmaya çalışırız.

İnsanı sadece bedensel boyutu ile değil, ruhsal-zihinsel ve duygusal boyutlarıyla holistik bir bakış açısıyla değerlendirdiğimiz bir çalışma yöntemidir.

Call Now Button0 530 526 72 64